Концепція клініки — зробити доступними якомога більшій кількості людей наукові можливості щодо покращення якості та продовження активного життя.
Концепція
ПРО НАС

Клініка інфузійної терапії

Клініка інфузійної терапії – проєкт організований вченими, медичними фахівцями та активістами біохакінгу.

Ми постійно вивчаємо можливості науки та медицини в частині препаратів і методів підтримки та створення ідеального людського тіла. Такі очевидні для наукової та лікарської спільноти речі, як роль певних мікроелементів, “гормону” D3, роль певних антиоксидантів та амінокислот у стані людини повинні якнайшвидше працювати на якомога більшу кількість людей.

Інфузійна (внутрішньовенна) терапія — ефективна технологія доставки необхідних поживних речовин безпосередньо в кров. Крапельниці є безпечною, швидкою та високоефективною альтернативою пероральним препаратам. Наші інфузійні препарати містять вітаміни, мінерали, антиоксиданти та необхідні амінокислоти.
ЦІЛІ

Наші напрямки:

Ми створили та реалізуємо чотири основні напрямки:

  • AntiAge (програма Антистаріння)
  • Immunitet Plus (програма підтримки захисних здібностей організму)
  • Detox (очищення організму від токсинів і підтримка організму при стресі)
  • AntiCovid (підтримка та реабілітація організму після перенесених інфекцій різного патогенезу)

Внутрішньовенний шлях — найкоротший спосіб доставити необхідні речовини в організм і почати підтримку негайно, тому ми гарантуємо ефект і покращення самопочуття після першої процедури!
Наші фахівці допоможуть виявити дефіцитні стани, складуть для Вас персональну програму нутрієнтної підтримки та нададуть індивідуальні рекомендації щодо модифікації способу життя.